Şubelerimiz

Tesisler

     11 Şube ve Fabrikalarımız ile      Hizmetinizdeyiz...



İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Antalya

Göksu Mh. Gazi Blv. İzzettin Doğan İş Mrk. No ; 469/4 Kepez / Antalya

 0 (242) 311 50 08

 0 (242) 311 60 08

 antalya@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Genel Merkez

İstanbul Org. Deri Sanayi Bölgesi,Yan San. Cad. No:17 YA-11 Özel Parsel 34957 Tuzla - İstanbul, Türkiye

0 (216) 591 03 27

0 (216) 591 03 26

info@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Export Ofis

Yukarı Dudulu Mah. İmes San Sit B Blok 202 Sok. No:10-12 Ümraniye/İstanbul

0 (216) 420 50 17

0 (216) 420 50 27

export@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Anadolu

Yukarı Dudulu Mah. İmes San Sit B Blok 202 Sok. No:10-12 Ümraniye/İstanbul

 0 (216) 420 50 17

 0 (216) 420 50 27

 anadolu@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Seyrantepe

Huzur Mah. Ayazağa Oyak Sitesi Cumhuriyet Caddesi No:73/2B 34396 Sarıyer - İstanbul / Türkiye

 0 (212) 332 27 27

 0 (212) 224 92 62

 seyrantepe@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Güngören

 Sanayi Mah. Sancaklı Cad. No:28/30 Kale İş Merkezi 6 Güngören / İstanbul - Türkiye

 0 (212) 644 55 56

 0 (212) 644 65 47

 gungoren@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS İzmir

 Cengiz Topel Mahallesi Gaziler Cad. No: 562 Z-8 Yenişehir-İzmir

 0 (232) 469 68 98

 0 (232) 469 68 74

 izmir@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Ankara

1420 Cad. No:58 İvogsan / Ankara - Türkiye

 0 (312) 385 75 65

 0 (312) 385 72 96

ankara@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Bursa

Uluyol Sezen Sok. No:43/A Osmangazi-Bursa

 0 (224) 253 68 42

 0 (224) 255 13 92

 bursa@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Bodrum

 Cumhuriyet Mh. Kıbrıs Şehitleri Cd. No:256/A Bodrum / Muğla

 0 (252) 317 07 00

 0 (252) 317 04 00

 bodrum@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Kayseri

 Oymaağaç Mah. 5079 Sk. Blok 1 A Kocasinan-Kayseri

 0 (352) 331 41 41

 0 (352) 331 34 35

 kayseri@sds.com.tr

İrtibat Bilgilerimize ulaşmak için lütfen ikonlara çift tıklayınız.

SDS Adana

Emek Mah 41017 Sok. No:1. Seyhan / Adana

0 (322) 435 00 15

0 (322) 435 88 44

adana@sds.com.tr

Yağız Süt Çiftliği

Bulduklu Mah. Ahmet Kuzu Sk. No: 125/A Kozan / Adana
Tel: 0322 515 85 16